Зе! місцеві

Команда, яка змінить твій регіон

Разом ми будуємо країну, в якій хочеться жити. Крок за кроком очищуємо її від корумпованої “еліти”, хабарників та популістів.

 

Місцеві вибори — фінальний тур повного перезавантаження влади України. Хвиля боротьби, від якої залежить стратегічний розвиток Черкаської області, якість впровадження ключових проєктів президента та рівень життя в кожному місті, селі та селищі.

Станьте частиною нашої команди

Ми шукаємо сильних представників громадськості, які розділяють наші цінності та готові сприяти добробуту рідного регіону

Дізнатись більше
left-iconcenter-iconright-icon

Хто балотується
у вашому регіоні?

Стратегія розвитку Черкаської області

Регіональні пріоритети

Черкащина — колиска українського державотворення, край із багатою історико-культурною спадщиною, відомий в Україні та за її межами регіон, що слугує майданчиком для вільної реалізації різноманітних бізнес-проєктів та обміну досвідом провідних спеціалістів в багатьох галузях економіки.

 

Основним завданням є покращення якості життя населення області на фоні розвитку регіональної економіки. Програма базується на інноваціях, збереження культурних цінностей, ощадливому ставленні до природного середовища, удосконалення системи управління, обов’язково з урахуванням стратегічних інтересів держави.

Підвищення конкурентоспроможності регіону

Підвищення конкурентоспроможності регіону залишається важливим аспектом функціонування області. Для економіки області на першому місці мають стояти удосконалення технологічних сторін та зменшення енергозатратності, залучення капіталовкладників та пошук нових ринків збуту продукції, збільшення зовнішньо-торгівельного обороту.

Підвищення конкурентоспроможності регіону
1

Розвиток сільських територій

Розвиток сільських територій означає покращення та забезпечення комфортних умов проживання для жителів сільських та селищних місцевостей шляхом розвитку аграрного сектору, забезпечення робочими місцями, впровадження продовольчої безпеки, розбудову транспортної, соціальної інфраструктури, розблокування економічного потенціалу та організацію дозвілля жителів даних територій в області.

Розвиток сільських територій
2

Розвиток людського капіталу

Створення необхідних базових умов для комфортного та безпечного життя, можливостей для реалізації потенціалу громадян — одна із найважливіших функцій розвитку людського капіталу. Саме це — основа зростання національної економіки та зміцнення конкурентних позицій України у світі.

Розвиток людського капіталу
3

Екологічна безпека та збереження довкілля

Для запровадження екологічної безпеки на території Черкаської області мають бути створені відповідні умови для підтримки стану довкілля за всіма його компонентами: повітря, водні та земельні ресурси. Однією з першочергових засад є усвідомлення населенням області важливості питань охорони навколишнього природного середовища, адже екологічна культура є визначальним чинником, від якого залежить успіх заходів зі зменшення антропогенного впливу на навколишнє природне середовище.

Екологічна безпека та збереження довкілля
4

Зв’яжіться з нами

Покращити життя регіону

Якщо у вас є пропозиції, поради, ініціативи, що можуть вплинути на розвиток чи вирішити проблему у вашому районі/місті/області — пишіть нам.

Повідомити про порушення

Якщо ви маєте інформацію щодо протизаконних дій в рамках передвиборчого процесу: домовленості, продаж місць, підкуп членів ЦВК, ДВК та інше — повідомте нас!

Гаряча лінія:

+380933208150

В будні з 10:00 до 18:00

Є запитання?

Скористуйтесь нашим чатботом.

Допоможе розібратися у тонкощах виборчого процесу.

Адреси офісів:

м.Черкаси

бульвар Шевченка, 150
Пн. - Пт. з 10:00 до 18:00

м. Звенигородка

вулиця Шевченка, 6
пн-пт з 9:00 до 18:00

м.Сміла

вулиця Незалежності, буд.67а
пн-пт з 9:00 до 17:00

м.Умань

вулиця Івана Гонти, 3
пн-пт з 8:00 до 17:00

м. Золотоноша

проїзд Садовий 10
пн-пт з 9:00 до 18:00

м. Канів

вулиця Г.Дніпра 1а/3
пн-пт з 10:00 до 18:00

м. Корсунь-Шевченківський

вулиця Г.Майдану, 9
пн-пт з 9:00 до 18:00

м. Кам`янка

вулиця Гоголя 33/\2
пн-пт з 8:00 до 16:00

м. Чигирин

вулиця Гетьманська, 21
пн-пт з 9:00 до 17:00

м. Драбів

вулиця Шевченка, 7
Вт та Пт з 9:00 до 17:00