Зе! місцеві

Команда, яка змінить твій регіон

Разом ми будуємо країну, в якій хочеться жити. Крок за кроком очищуємо її від корумпованої “еліти”, хабарників та популістів.

Місцеві вибори — фінальний тур повного перезавантаження влади України. Хвиля боротьби, від якої залежить стратегічний розвиток Житомирської області, якість впровадження ключових проєктів президента та рівень життя в кожному місті, селі та селищі.

Станьте частиною нашої команди

Ми шукаємо сильних представників громадськості, які розділяють наші цінності та готові сприяти добробуту рідного регіону

Дізнатись більше
left-iconcenter-iconright-icon

Хто балотується
у вашому регіоні?

Стратегія розвитку Житомирської області

Регіональні пріорітети

Впроваджуємо кардинальні зміни. Наша область їх потребує, а всі ми — заслуговуємо.

 

Повне оновлення політичної системи, нова якість політиків та дотримання єдиних принципів, рішень задля розвитку Житомирської області.

 

Чітка стратегія, ефективний менеджмент значно прискорять розвиток нашого міста та області.

Завершення децентралізації

Головним завданням децентралізації є створення умов для соціального та економічного розвитку громад. Влада має бути сервісом для всебічного розвитку громади, швидкого та зручного вирішення питань та проблем людей.

Завершення децентралізації
1

Гуманітарна сфера

Збереження та розвиток закладів освіти в громадах є головним пріоритетом нашої команди. Медична галузь має бути збережена та якісно реформована. Забезпечення соціальної адресної підтримки орієнтованої на людей, що безпосередньо її потребують.

Гуманітарна сфера
2

Економічний та соціальний розвиток

Завданням нашої команди є сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в громадах, шляхом створення прозорих, зрозумілих механізмів для залучення інвестицій, грантів та мікрокредитування за новими програмами уряду.

 

Громади мають стати потужними економічними кластерами за рахунок розвитку та використання власних можливостей. Ми створюємо команду однодумців, спеціалістів в своїх галузях, що знають, вміють, бажають зробити громади успішними та процвітаючими.

Економічний та соціальний розвиток
3

Екологічна безпека

Нашим завданням є напрацювання програм ефективної діяльності з захисту довкілля. Програм з залучення інвестицій для будівництва комплексів з вторинної переробки побутових відходів та сміття. Впровадження новітніх стандартів у якості питної води. Вирішення проблеми стану обладнання на каналізаційних системах та очисних спорудах стічних вод в області.

Екологічна безпека
4

Зв’яжіться з нами

Покращити життя регіону

Якщо у вас є пропозиції, поради, ініціативи, що можуть вплинути на розвиток чи вирішити проблему у вашому районі/місті/області — пишіть нам.

Повідомити про порушення

Якщо ви маєте інформацію щодо протизаконних дій в рамках передвиборчого процесу: домовленості, продаж місць, підкуп членів ЦВК, ДВК та інше — повідомте нас!

Гаряча лінія:

0800338264

Щодня з 11:00 до 15:00

Є запитання?

Скористуйтесь нашим чатботом.

Допоможе розібратися у тонкощах виборчого процесу.

Адреси офісів:

м. Житомир

вул. Велика Бердичівська, 30
Пн-Пт 9:00–18:00

м. Коростень

вул. Шевченка, 6
Пн-Пт 9:00–17:00

м. Новоград-Волинський

вул. Соборності, 10
Пн-Пт 9:00–17:00

м. Бердичів

вул. В'ячеслава Чорновола, 20
Пн-Пт 9:00–17:00